top of page

OM MINAFFÄRSTV

MinAffärsTV i Sverige AB arbetar för att stärka lokalsamhället och den lokala handeln genom samarbete. Vi har funnits sedan 2008, verkar idag i fler än 150 orter i Sverige med 3000 skärmar, och hjälper över 1000 nöjda kunder att exponera sitt varumärke. Vår ledstjärna är samarbete och vårt koncept en modell främst med avseende på marknadsföring, för att synliggöra lokalsamhällets aktörer och deras utbud.
Vi kallar vår samarbetsmodell för Digital Väggtidning:
Ett begrepp som innebär att man hjälps åt att visa upp och marknadsföra varandra, och få ut lokal information.

Effekten av vår modell blir att ortens aktörer får tillgång till en extremt kostnadseffektiv kommunikationskanal, som ökar försäljning och samarbete mellan de olika aktörerna.
Stärkt lokalsamhälle och lokal handel med MinAffärsTV
Välkommen att kontakta oss och bli en del av MinAffärsTV-familjen:
Telefon: 0320 - 184 30  |  info@minaffarstv.se

VI SOM JOBBAR FÖR DIG:

Fredrik Jahn - Ledning / Affärsutveckling

Fredrik Jahn

Ledning / Affärsutveckling
fredrik@minaffarstv.se

Martin Gunnarsson - Projektledning / Försäljning

Martin Gunnarsson

Projektledning / Försäljning
martin.g@minaffarstv.se

Davor Nikic - Försäljning

Davor Nikic

Försäljning
davor@minaffarstv.se

Magnus Gunnarsson - Innehåll & reklam

Magnus Gunnarsson

Innehåll & reklam
magnus.g@minaffarstv.se

Rebecca Wetterlöv - Innehåll & reklam

Rebecca Wetterlöv

Innehåll & reklam
rebecca@minaffarstv.se

Ronja Johansdotter  - Innehåll & reklam

Ronja Johansdotter

Innehåll & reklam
ronja@minaffarstv.se

Maja Fjällbäck - Innehåll & reklam

Maja Fjällbäck

Innehåll & reklam
maja@minaffarstv.se

Simon Utriainen - Support & leverans

Simon Utriainen

Support & leverans
simon@minaffarstv.se

Henok Bereketeab - Support & leverans

Henok Bereketeab

Support & leverans
henok@minaffarstv.se

Erik Gustavsson - Utveckling

Erik Gustavsson

Frida Ohlsson - Ekonomi & administration

Frida Ohlsson

Ekonomi & administration
ekonomi@minaffarstv.se

bottom of page